بالا آوردن محتوا در گوگل و چند تکنیک

بالا آوردن محتوا در گوگل

چند تکنیک برای بالا آوردن محتوا در گوگل

خیلی از افراد برای این به سراغ مقاله می‌روند که محتوا را در صفحات اولیه گوگل ببینند. برای بالا آوردن محتوا در گوگل باید چند نکته را رعایت کنید. اول از همه این که فارغ از این که برای چه سایتی و چه موضوعی می‌نویسید؛ حتما شاهلوده اصلی خودتان یعنی کلمه کلیدی را مد نظر قرار دهید. کلمه کلیدی ممکن است در دسته کلمات سخت باشد که بالا آوردن مقاله در آن در زمان کم، کمی مشکل است و در دسته دو و سه باشد. از این رو یک کارشناس تولید محتوا با تجربه، اول از همه کلمه کلیدی را در نظر دارد. در ادامه با من همراه باشید یک سری تکنیک‌های مهم درباره تولید محتوا به شما خواهم گفت.

صادقانه بنویسید

شما باید محتوای خودتان را صادقانه و یونیک بنویسید بدون این که نیاز داشته باشید کار خاصی انجام دهید. بهتر است اصلا در زمان تولید، به بالا آوردن محتوا در گوگل فکر نکنید. چرا که این کار به شما استرس و نگرانی وارد می‌کند و ممکن است نتوانید محتوا را با کیفیت تولید کنید. این که گوگل را در نظر داشته باشید مهم است؛ اما این که همه چیز را در مرحله اول گوگل ببینید کار شما را کمی سخت خواهد کرد. شما همان طور که گفته‌ام باید قادر باشید هم گوگل را ببینید و هم کاربر را، پس در قدم بعدی گوگل را فراموش کنید و شروع به تولید محتوا کنید. پاراگراف بندی کنید و مقاله تان را به اتمام برسانید و پس از آن می‌توانید به سراغ استانداردها بروید.

کلمات جدید استفاده کنید

از کلماتی داخل محتوا استفاده کنید که کاربرد کمتری در سایر مقالات دارند، کلمات جدید به شما کمک می‌کنند تا خودتان را ساده تر به گوگل نشان دهید. بین شما و گوگل یک بازی در پیش رو هست؛ هر اندازه که این بازی را با قوانین گوگل بازی کنید؛ شما در آن موفقیت آمیز عمل خواهید کرد. از کلمات جدید و به روز داخل مقالات تان استفاده کنید؛ این تا حد زیادی به مهارت محتوا نویس هم بستگی دارد.

تولید محتوا گوگل

برای این که مقالاتی تولید کنید که در صفحات اولیه گوگل سایت شما را نشان دهد؛ بهتر است از خدمات کارشناس با تجربه استفاده کنید که سابقه بالا آوردن محتواهای زیادی در گوگل داشته باشد. برای این کار می‌توانید از خدمات محتوای مرادی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *