بروز رسانی محتوا و تاثیر مهم آن

بروز رسانی محتوا

بروز رسانی محتوا چقدر می تونه روی سئو تاثیر داشته باشد؟ همان طور می‌دانید محتوا در وب سایت هم از نظر سئو و هم از نظر کاربر یا یوزر اهمیت دارد. اگر بخواهیم جذی تر بگوییم محتوا یک پل ارتباطی بین شما، مشتری و گوگل است که مرز مشترک می‌باشد و  اندازه مرز بین کشورهای مختلف اهمیت دارد. اما بریم سراغ بروز رسانی مقاله و محتوا برای بهبود سئو، با من همراه باشید.

به روز رسانی محتوا

بروز رسانی نقش پر رنگی در رنک سایت شما تاثیر می‌گذارد. زمانی که شما محتوایی را صفحه اول می‌آورید، آن محتوا به شدت قدرت مند است و باید به روز رسانی شود. پس اگر شما هر برنامه‌ای که برای محتوا دارید باید برای بروز رسانی آن داشته باشید؛ یعنی چی؟

یعنی اگر روزی یک عدد محتوا می‌زنید، باید روزی یک بروز رسانی مقاله هم انجام دهید. اگر یک روز در میان محتوا می‌زند باید یک روز درمیان بروز رسانی کنید.

در به روز رسانی محتوا چه چیزی عوض کنیم؟

هیچوقت نباید به یو آر ال مقاله دست بزنید؛ اما می‌توانید به متن محتوا اضافه کنید، عکس عوض کنید و مطالب درست به کار ببرید. بروز رسانی مقاله باید در تعداد کلمات کم اما همیشگی باشد. یادتان باشد بروز رسانی در کیفیت سایت شما و مخصوص دید گوگل تاثیر زیادی دارد؛ چون که نقش پاکسازی برای سایت شما بازی می‌کند. در بروز رسانی مقاله می‌توانید لینک سازی داخلی هم انجام دهید و چند لینک مناسب که تولید کرده اید را به متن اضافه کنید تا رنک بهتری پیدا کند. البته لازم به ذکر است که اسم آن بروز رسانی است نباید در آن زیاده روی کنید که مطلب اصلی ضربه بخورد.

اگر در بروز رسانی مقالات سایت و همین طور تولید محتوا نیاز به یک مشاوره، راهنمایی و ارائه خدمات دارید، می‌توانید از پکیج محتواهای مرادی استفاده کنید. خدمات محتوا مرادی با بیشتر از 4 سال سابقه در زمینه محتوا به شما راهکارهای طلایی برای بالا آوردن سایت تان مانند مشتری‌های دیگر کمک می‌کند پس با ما همراه باشید. خدماتی که محتوای مرادی ارائه می‌دهد عبارتند از:

تولید محتوای یونیک و دست اول

رعایت اصول سئو در محتوا

لینک سازی داخلی در متن

تیتر نویسی

تولید رپورتاژ آگهی

رعایت اصول نگارشی

بهبود سایت در گوگل

امکان نمایش مقاله در صفحات اولیه گوگل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *