محتواتو بالا بیار – چند تکنیک طلایی

آورن محتوا در صفحه اول گوگل

محتواتو بیار بالا

محتواتو بیار بالا برای یک وب سایتی که تازه کار است شاید دور از ذهن باشد اما در این مقاله یه سری تکنیک‌ها بهت می‌گم که راحت می‌تونی با او مقالات تو بیاری؛ با محتوای مرادی همراه باشید.

گوگل انسان نیست

تجربه سال‌ها کار من نشان داده که خیلی از افراد گوگل را یک انسان در نظر می‌گیرند در صورتی که گوگل انسان نیست؛ مانند یک فرد احساساتی رفتار نمی‌کند که اگر شما امروز محتوا را گذاشتید در صورتی که فردا آن را نذاشتید بگوید که این سایت امروز این کار را کرده است اشکالی ندارد بگذار آن را صفحه اول بیاورم. گوگل اهمیت نمی‌دهد که شما در چه شرایطی هستید زمانی که متناسب با آن عمل کنید؛ بالا خواهید آمد و مهمتر از ان بالا خواهید ماند. زمانی که آن کار را انجام ندهید خب نتیجه ای نمی‌گیرید بدون هیچ دلسوزی از طرف گوگل. پس در شروع کار خواهشا گوگل را انسان نبینید.

محتوا بالا آوردن

همان طور که در چند مقاله گفتیم بالا آوردن محتوا با کلمات کلیدی درجه 3 و 2 باید در اولویت باشد تا برسید به کلمات دست بالا؛ چرا این حرف را می‌زنیم. در نظر بگیرید در حال تمرین بوکس هستید. شما رده 4 می‌باشید اگر به رینگ یک رده یکی بروید مسلما شکست خواهید خورد؛ اما اگر اول به سراغ 3 و بعد 2 و بعد ا بروید نه تنها می‌توانید پیروز بمانید بلکه برای راندهای بعدی هم می‌توانید مسابقه را ببرید. پس برای بالا آوردن محتوا به این چند نکته توجه کن:

  • محتوا باید یونیک باشد کپی را فراموش کن
  • محتوا باید با کلمه کلیدی درجه 3 و 2 بالا بیاید اگر سایتت ضعیفه
  • محتوا باید لینک داخلی داشته باشد به صفحاتی که به آن لینک ندادی
  • تیتر جذاب بنویس

اگر بار اول مقاله بالا نیامد

یکی از سوالاتی که بیشتر افراد از من می‌پرسند اگر مقاله بار اول بالا نیامد چه کنیم؟ در همان حوزه کلمه کلیدی دوباره مقاله بزنید تا گوگل بیارتتون بالا، اگر چند دفعه با تیترهای مختلف این کار را انجام دهید در نهایت گوگل با شما کنار خواهد آمد، پس اصلا نگران نباشید.

پر توقع و ناامید نشید

محتوا مانند یک شمشیر دو لبه است هم می‌تواند سایت شما را به عرش برساند و هم می‌تواند آن را به فرش بزند. اگر بار اول و دوم محتوای شما بالا نیامد خیلی نا امید نشوید به مرور زمان که گوگل پیج‌های بیشتر از شما ایندکس خواهد کرد و سایت شما رتبه می‌گیرید. از طرفی سئو تنها محتوای داخل سایت نیست شما به رپورتاژ هم نیاز دارید تا سایت را بالا نگه دارید پس از محتوای داخل سایت خیلی خیلی پرتوقع نباشید در صورتی که شما در مسیر ده ها برابر جلو خواهد انداخت. گوگل محتوا را دوست دارد این جمله را همیشه در ذهن داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *