محتوا سئو شده است یا خیر؟

چگونه بفهمیم محتوا سئو شده است یا خیر؟

تولید محتوا یکی از کارهایی است که هر وب سایتی باید برای بهبود سئو خودش انجام دهد. اما محتوا شکل و شمایل مختلفی نسبت به سایر کارهای سئو دارد. هر مقاله‌ای محتوا نیست و هر محتوایی سئو شده نیست. اگر به مفهوم این سه واژه مقاله، محتوا و سئو توجه کنید کاملا ارتباط و ارزش آن‌ها را خواهید فهمید. در این مقاله به شما سه روش برای تولید محتوا سئو شده یا فهمیدن این که محتوا سئو شده است یا خیر بیان می‌کنم پس با محتوای مرادی همراه باشید.

استفاده از کلمه کلیدی

تصور کنید وارد یک سایت می‌شوید و مقالاتی در آن وجود دارد. یکی از آن‌ها را باز می‌کنید. مقاله تیتر ندارد. اولین قدم برای درک این که مقاله محتواست و سئو شده هم هست این است که در تیترنویسی انجام شده باشد و مهم تر از همه کلمه کلیدی در تیتر اصلی به کار رفته باشد.

رعایت چگالی کلمه کلیدی

امروزه واژه‌های مانند Seo is dead رونق دارند که به معنا و مفهوم اصلی آن‌ها این است که روش‌های قدیمی سئو مرده اند. دیگر استفاده بیش از حد از کلمه کلیدی برای این که گوگل صفحه شما را بالا بیاورد کارایی ندارد. کلمه کلیدی برای هر کسب و کار باید با هدف انتخاب شود و باید با رعایت چگالی در متن به کار رود استفاده حداقل و حداکثری از کلمه کلیدی دیگر کارایی مثل گذشته‌ها ندارد، حتما به این مورد توجه کنید.

نگه داشتن کاربر با محتوا

اگر بخواهید میزان ماندن کاربر در سایت خود را افزایش دهید یکی از پایه‌هایتان باید مطلب کاربر پسند باشد. اگر سایت لاغری دارید مطالبی بزارید که کاربر را بیشتر در سایت‌تان نگه می‌دارد به عنوان مثال لاغری با سیب یا کاهش 5 کلیویی وزن در دو هفته، این‌ها مطالبی هستند که به سایت شما کمک خواهند کرد.

اگر به دنبال محتوای سئو شده هستی یا این که نیاز به راهنمایی داری با محتوای مرادی تماس بگیر.

3 پاسخ در “محتوا سئو شده است یا خیر؟”

[…] تولید محتوا یکی از کارهایی است که چه بخواهید چه نخواهید باید برای گذشتن از سد گوگل آن را انجام دهید. محتوا می‌تواند بین تعداد کلمات مختلف تولید شود از صد کلمه تا دو هزار کلمه، برای تولید یک مقاله در نظر گرفته می‌شود. شما برای هر موضوع سایت تان می‌توانید تا تعداد دلخواه کلمه تولید کنید اما اگر چه اندازه باشد تاثیر گذاری آن در سایت شما بیشتر است؟ […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *