تولیدمحتواسایت یکی از خدماتی می باشد که شما باید برای گسترش وب سایت تان و نمایش آن در صفحه اول گوگل انجام دهید. زمانی که به سراغ صفحه اول گوگل می روید، متوجه می شوید که تا چه اندازه رقابت در آن شدید و سخت است، اما به مرور زمان در میابید که این شدت با گذشت زمان کم تر کم تر می شود.

اگر شما به صورت مداوم روی سایت تان کار کنید، در واقع ما می خواهیم به شما بگوییم که تولید محتوا، پلی است که شما را به صفحه اول گوگل می رساند و اما چه جوری؟ برای پاسخ به این سوال در ادامه با ما همراه شوید.

گنجایش کلمات کلیدی

اولین موردی که در تولیدمحتواسایت انجام می شود، گنجایش کلمات کلیدی است، در واقع شما با استفاده از کلمات کلیدی می توانید در کم ترین زمان ممکن بهترین نتایج را بگیرید، باید بدانید که چطور در حال حاضر می توانید از کلمات کلیدی مناسب کسب و کارتان استفاده کنید.

اگر وب سایت تازه کاری دارید، قدم اول برای شما سخت خواهد بود، پس بهترین کار این است که به سراغ کلمات کلیدی پر سرچ یا پر رقابت نروید، از کلمات کلیدی درجه دو و سه استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتایج را از آن خود کنید، اما باید در نظر داشته باشید که امروزه تمامی این موارد در کنار هم دیگر به شما برای بهبود سایت تان کمک می کند. کلمات کلیدی باید با توجه به چگالی آن ها داخل متن رعایت شوند.

تولیدمحتواسایت مرادی محتوا

قرار دادن لینک داخلی

عامل دیگری که روی تولیدمحتواسایت شما انجام می شود، لینک های داخلی هستند، در واقع تولید محتوا اولین و بهترین روشی است که شما می توانید با بهره گیری از آن، داخل متن لینک بگذارید، شما باید بدانید که لینک گذاری داخلی یک سری کارکرد ها و کارایی ها برای سایت شما ایجاد کرده و کاربران را به بخش های دیگر سایت انتقال می هد.

شما باید بدانید که مبحث لینک داخلی و خارجی تا چه اندازه در تولید محتوا اهمیت دارد پس بهترین کار این است که شما تولیدمحتواسایت را حتما با نظم و به صورت روزانه انجام دهید و لینک های با کیفیت داخل آن قرار بدهید تا روند کاری سایت شما را خیلی ساده تر کند.

قرار دادن لینک های مناسب داخل سایت، می تواند به ایندکس شدن زودتر سایت کمک زیادی کند، حتما آن را جدی بگیرید، نحوه چیدمان محتوا و کلمات کلیدی داخل سایت و موارد مشابه آن جزء تخصص یک کارشناس تولید محتوا می باشد که باید آن را انجام دهد.

ثریا مرادی کارشناس تولید محتوا
ثریا مرادی کارشناس محتوا نویسی تخصصی سایت

معرفی خدمات

روشی که هم شما می توانید با آن از سئو سایت نتیجه بگیرید و هم وب سایت خودتان را نمایش دهید و در کنار آن خدمات خودتان را معرفی کنید، این است که به سراغ تولید محتوا بروید. چرا که محتوا تمام المان هایی که باید شما برای گوگل رعایت کنید را دارد و در کنار آن به شما کمک کرده تا بتوانید مهارت های لازم را پیاده سازی کنید.

خدمات و ارزیابی آن ها به هم دیگر کمک کرده تا کارایی و کارکرد شما به سادگی صورت بگیرد. تولید محتوا و ترکیب آن برای موفقیت وب سایت و برند سازی را حتما جدی بگیرید. امروزه وب سایت هایی نسبت به سایر سایت ها محتواهای خوبی دارند، در رتبه بندی گوگل بیشتر نمایش داده می شوند و اهمیت بالاتری دارند.

مرادی محتوا به شما تخصصی ترین خدمات تولید محتوا با بالاترین کیفیت و کارایی را ارائه می دهد که شما می توانید وب سایت خودتان را در صفحات اصلی گوگل مشاهده کنید. برای استفاده از خدمات مرادی محتوا با روش های ارتباطی گفته شده تماس بگیرید.

 

چه محتوایی برای شما خوب است؟

آیا تمام محتواها به یک اندازه روی سایت تاثیر دارد؟ خیر تمامی محتواها نمی تواند به یک اندازه برای سایت شما مناسب باشد، شما می توانید با بررسی و ارزیابی کردن محتواها به این نتیجه برسید که گوگل همه محتوا ها را دوست ندارد. در واقع تولیدمحتواسایت باید یک سری فاکتورها داخل آن رعایت شود که عبارتند از:

  • یونیک و دست اول بودن محتوا
  • کیفیت بالای محتوا
  • چیدمان درست متن
  • لینک گذاری مناسب
  • جمع بندی
  • به روز رسانی محتوا
  • بررسی رقبا
  • لینک دهی مرتبط به سایر متن ها
  • چیدمان هدف مند کلمات کلیدی
  • بررسی و ارزیابی محتواهای تولید شده