سفارش تولید محتوا یکی از مهمترین کارهایی است که هر فردی باید برای وب سایت خودش انجام دهد؛ در واقع تولید محتوا پل ارتباطی بین گوگل، کاربر و سایت است. گوگل امروزه علاقه زیادی به محتواهای دست اول و یونیک دارد. اگر شما با برنامه ریزی منظم این کار را انجام دهید، مسلما نتایج خوبی در صفحات گوگل به دست خواهید آورد. با مرادی محتوا همراه باشید.

نقش تولید محتوا

محتوا می تواند به صورت متنی، ویدیویی، پادکست و… باشد. اما محتوا متنی قابلیت ارائه لینک و بک لینک را دارد که از نظر سئو محتوا دارای اهمیت زیادی است. تولید محتوا برای مطالب وب سایت سبب شده تا کاربر زمان بیشتری را داخل سایت شما بگذرانند و همین باعث شده تا موتورهای جست و جو برای سایت شما ارزش زیادی قائل باشند.

در حال حاضر گوگل خیلی پیشرفته تر شده و ربات های آن هوشمند هستند. مهم نیست که شما در حال چه کاری هستید ربات های آن سایت شما را دائما ارزیابی می کند، محتواهایی که داخل سایت قرار داده می شوند بررسی شده و با توجه به کیفیت و رعایت سئو در آن ها رتبه بالاتری پیدا می کنند.

امروزه معتبر ترین و بهترین وب سایت ها از محتواهای یونیک و با کیفیت استفاده کرده و توانستند نتایج معتبر بگیرند. شما هم اگر به سراغ محتوا یونیک بروید نتیجه فوق العاده ای از گوگل خواهید گرفت.

 

هر محتوایی محتوا نیست

نکته بسیار با ارزشی که هر صاحب وب سایتی به آن توجه نمی کند این است که هر مقاله ای محتوا نیست. متاسفانه شاهد وجود تعداد زیادی محتوا هستیم که هر کدام از آن ها توسط افراد متخصص نوشته نمی شوند. یک محتوا باید با توجه به کاربرد سایت شما، بررسی رقبا، چگالی کلمه کلیدی و …. نوشته شود.

این که یک سایت تازه قرار است روی آن محتوا زده شود یا این که از قبل روی محتوای آن کار شده است، تمامی این موارد تاثیر گذار است و سفارش تولید محتوا باید با توجه به این موارد انجام شود. پس نتیجه می گیریم کار تولید محتوا ساده نیست.

فاکتورهای سفارش تولید محتوا

برای سفارش تولید محتوا باید به یک سری عوامل توجه کنید که برخی از آن ها عبارتند از:

تجربه کارشناس تولید محتوا

در محتوا نویسی هیچ چیزی مانند تجربه کارشناس محتوا اهمیت ندارد، یک محتوانویس با تجربه می تواند سایت شما را شناسایی کرده و محتواها را بو بکشد. محتوای یونیک امروزه برای خیلی از کلمات کلیدی سخت و مشکل است و تنها یک کارشناس با تجربه می تواند این کار را انجام دهد. ثریا مرادی با سال ها سابقه در زمینه طراحی و تولید محتوا یونیک فعالیت کرده و تا به امروز بیشتر از 3 هزار محتوا با لینک تولید کرده است.

ارسال به موقع

متاسفانه یکی از دغدغه هایی صاحبان وب سایت با نویسندگان محتوا زمان ارسال آن است. بارها شده با مشتریان زیادی مشاوره داشتم که قبلا با سایر محتوا نویس ها صحبت کرده اند و یک سری مشکلات در زمان ارسال داشتند. کارشناس تولید محتوا با تجربه به شما هر مقاله یا سفارشی که دارید را در زمان اصلی یا تعیین شده به شما می دهد. برنامه ریزی محتوا اهمیت زیادی دارد و اگر یک سایتی از یک رکن اصلی در محتوا نویسی استفاده نکند؛ مشکلات زیادی برای سایت ایجاد می شود. در سفارش تولید محتوا درمورد زمان ارسال حتما تاکید داشته و به سراغ کارشناسان تولید محتوا خوش قول بروید.

محتواهایی که می توانید روی سایت قرار دهید:

  • محتوا متنی که مهم ترین تولید محتوا امروزی است.
  • محتوا ویدیوی که از فیلم و کلیپ تشکیل شده است.
  • محتواهای تصویری که از عکس هستند.
  • محتوای صوتی که پادکست و موزیک ها می باشند.

 

بهترین خدمات مرادی محتوا

کسانی که روی بستر وب سایت فعالیت می کنند همیشه می توانند خدمات خودشان را در هر جایی و در هر زمانی ارائه دهند؛ اما مهم این است که کاربران شما را به زودی در صفحات اولیه گوگل پیدا کنند، پس بهترین کار این است که بتوانید تمامی موارد و مطالبی که می خواهید ارائه دهید را روی بستر اولیه گوگل نمایش دهید. مرادی محتوا با تولید محتواهای فوق العاده و یونیک این کار را برای شما انجام می دهد. هزینه و تعرفه محتواها نسبت به خدمات و نتایجی که دریافت می کنید کاملا مقرون به صرفه بوده و می توانید نتایج مشتریان را مشاهده کنید.